XII Letnia Akademia Onkologiczna

Zachęcamy do wysłuchania video transmisji z XII Letniej Akademii Onkologicznej dla Dziennikarzy, która odbyła się w dniach 17-19.08.2022.  

W drugim dniu wydarzenia nasi współpracownicy, dr Katarzyna Seliga oraz dr Andrzej Tysarowski opowiadali nt. medycyny personalizowanej i roli genetyki w terapii celowanej.

Letnia Akademia Onkologiczna już na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych i najbardziej merytorycznych spotkań środowiska onkologicznego i dziennikarskiego w Polsce. LAO jest inicjatywą mającą na celu przybliżenie osiągnięć nowoczesnej medycyny, jak również podniesienie świadomości niezaspokojonych potrzeb zdrowotnych w chorobach nowotworowych. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali wybitni onkolodzy oraz eksperci zdrowia publicznego, którzy spotkają się z dziennikarzami z całej Polski specjalizującymi się w publicystyce medycznej. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objęła Polska Liga Walki z Rakiem.

Link do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=Dw0LaxSrDzo&feature=youtu.beXII Letnia Akademia Onkologiczna dla Dziennikarzy - Dzień 2
Transmisja na żywo hybrydowej konferencji ➡️ Rezydencja Belweder Klonowa Warszawa, ul. Flory 2 Program Konferencji Dzień 2 - Czwartek, 18 sierp...
www.youtube.com

 Źródło: https://www.zwrotnikraka.pl/letnia-akademia-onkologiczna-lao/


Tysarowski_POLHISTIO_REGBONEjpg