Badacze REGBONE na LIŚCIE STU

Mamy przyjemność podzielić się z Wami niezwykłą wiadomością - Profesor Anna Raciborska - pomysłodawczyni oraz główny badacz w projekcie REGBONE, ceniona specjalistka w dziedzinie onkologii dziecięcej, została uhonorowana 74. miejscem na prestiżowej Liście STU Pulsu Medycyny, w kategorii Medycyna. To ogromne wyróżnienie, które potwierdza nie tylko jej doskonałą wiedzę i umiejętności, ale także oddanie pracy i pasję, które poświęca pacjentom oraz rozwojowi nauki.

Dodatkowo prof. Piotr Rutkowski z Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie (główny badacza w ośrodku NIO) zajął 4. miejsce w tym plebiscycie. To bardzo inspirujące i niezwykle ważne, że mamy przyjemność współtworzenia naszych badań z najlepszymi osobami a kraju.

 

Profesor Raciborska jest postacią, którą cenimy nie tylko za jej osiągnięcia, ale także za zaangażowanie społeczne oraz empatię wobec pacjentów. Jej praca jest niezwykle inspirująca, a umiejętność przekazywania wiedzy i doświadczenia sprawia, że jest wzorem dla młodych adeptów sztuki medycznej, ale także dla innych lekarzy i specjalistów.

 

Na co dzień Profesor Raciborska pracuje nie tylko w gabinecie lekarskim, ale także jako wykładowca i badacz. Jej prace naukowe przyczyniają się do rozwoju medycyny i poprawy standardów leczenia. Jej zaangażowanie w działalność społeczną i edukacyjną przynosi korzyści nie tylko pacjentom, ale także całemu społeczeństwu. Jej zainteresowania w dziedzinie medycyny skupiają się wokół leczenia guzów litych poza OUN u dzieci oraz histiocytoz. Jest cenioną badaczką oraz autorką kilku niekomercyjnych badań klinicznych.

 

To niezwykłe osiągnięcie jest potwierdzeniem tego, że ciężka praca, pasja i poświęcenie przynoszą wymierne efekty. Jesteśmy dumni z naszej cenionej specjalistki i z niecierpliwością oczekujemy na dalsze sukcesy, jakie przyniesie przyszłość.

 

Gratulujemy Profesor Raciborskiej oraz wszystkim laureatom wspaniałego osiągnięcia i dziękujemy za jej niezmienny wkład w rozwój medycyny oraz dobro pacjentów!



1U09s6Rwjpg

NA zdjęciu Prof. Anna Raciborska z Ministrem Maciejem Miłkowskim.


vEJ-PuWyjpg

Na zdjęciu prof. Marcin Czech oraz prof. Anna Raciborska